АДМІНІСТРАЦІЯ ШКОЛИ O’KEY

Софія
Адміністратор
Привіт! Я саме та, хто допомагає тобі підібрати найзручніший графік, консультує та підтримує на кожному етапі навчання в школі O'key. Я неймовірно щаслива бути частиною команди, яка щодня працює над тим, аби закохати вас в англійську та зробити процес навчання максимально комфортним.
Анастасія
Маркетолог
Щасливі студенти - це результат командної роботи. Мене надихає ділитися з нашими читачами цікавими фактами про англійську мову і бачити, як наші студенти розвиваються разом з нами!
НАШІ ВИКЛАДАЧІ
Люблять свою роботу і студентів
Постійно
розвиваються
Творчі, цікаві люди

Ласкаво просимо!

КАТЯ
Викладає в м Вишневе
Ділитися своїми знаннями і любов'ю до англійської мови - це щось особливе для мене. Мене надихають - «Я так рада, що Ви мій учитель!», або «Ви не просто мій учитель, Ви ще й мій друг!» - фрази, сказані моїми студентами і вони також мотивують приходити щодня в школу з величезним задоволенням. Хто б відмовився від такої радості?
НАРМИНА
Викладає в м Вишневе
Кожен учитель любить дивитися як його студенти ростуть, досягають успіху, знаходять шлях у житті і переслідують свої мрії і я нічим не відрізняються. Найзворушливіший досвід - це коли твої студенти не хочуть йти в кінці уроку і тільки та дружба, яку ви побудували разом може змусити їх покинути клас. Коли ти, як учитель, пристрасно віриш у щирість, справжність і прихильність, ти знаєш, що твої студенти - так само як і ти - будуть повертатися знову і знову.
МАРИНА
Викладає в м. Київ
У них у всіх є вогник в очах, вони сповнені надії і бажання дізнаватися і вчити більше більше нового і з особи світяться широкими, щирими посмішками. Це лише кілька з великої кількості причин, які спонукають мене бути відмінним викладачем. Мене надихає коли мої студенти бачать мене спокійною, готовою, щасливою і вони відповідають мені завзятістю і пристрастю до навчання. Мої студенти знають про мою турботу про них і я бачу їх турботу у відповідь.
ВІТА
Викладає в м Вишневе
Бути частиною чогось більшого і більш важливого, ніж ти сам, бути захистом від хвилювань в зовнішньому світі, навіть на короткий час, бути прикладом спокою і створювати простір безпеки і спостерігати, як твої студенти відчувають себе краще, знають більше і розуміють краще чому вони прийшли в цей клас - це всього лише кілька з усіх причин чому я - вчитель. Але, найголовніша причина - бути вчителем, значить вчитися бути кращою людиною.
МАРІЯ
Викладає в м Боярка
Я вважаю, що вчителі англійської в усьому світі поділяють переконання, думки і причини про те, чому вони присвятили себе кар'єрі викладача. Одна з найголовніших причин - це любов до мови, і можливість бути частиною відкриттів, що здійснюються учнями під час їх подорожі. Бачити, як вони цінують тонкість, ритм, нюанси і силу слів і висловів англійської мови, - чарівно. Крім того, бути залученим разом зі студентами в процес навчання - це щира радість.
Asset 3 Asset 2 Generated by Fontastic.me Asset 1 67b260