КОМАНДА O’KEY

Дар'я
Співвласник
O'key English School і York English School
В першу чергу, я - вчитель, і тільки потім - співвласник шкіл. Якісно навчати англійській мові - це моя мета, хобі та найулюбленіша робота.
Працюючи з носіями мови, маючи досвід підготовки студентів до IELTS та TOEFL, навчаючись на міжнародних курсах та отримавши FCE, CAE, CPE, CELTA та DELTA, я і Скотт вирішили передати знання та досвід нашим викладачам, які з любов'ю передадуть їх студентам.
Scott
Співвласник
O'key English School і York English School
I began my English teaching journey in the forests of Cambodia over 20 years ago. Having taught in several countries around the world, I can say that the ‘desire and passion’ to learn is a constant of all students,
no matter the country or background.
After 10 years in Ukraine, I am not only a teacher, but also a director of two schools, a trainer for my school teachers, and a student consultant for studying abroad.
Софія
Адміністратор
Привіт! Я саме та, хто допомагає тобі підібрати найзручніший графік, консультує та підтримує на кожному етапі навчання в школі O'key.
Я неймовірно щаслива бути частиною команди, яка щодня працює над тим, аби закохати вас в англійську та зробити процес навчання максимально комфортним.
Любимо свою роботу і студентів
Постійно
розвиваємося
Творчі, цікаві люди

Ласкаво просимо!

Катерина
Викладач в м. Вишневе
Вміє знайти підхід до кожного студента. Працює в O’key понад 4 роки. Має міжнародні сертифікати TKT Modules 1 і 2 та диплом перекладача англійської і німецької мови ПДУ ім. Т.Г. Шевченка. Для Каті викладання - джерело натхнення. Основні причини відданості професії: любов до англійської, можливість ділитися своїми знаннями зі студентами та щирі “Я щаслива, що Ви мій викладач!” та “Ви не просто мій вчитель, Ви ще й мій друг”.
Нарміна
Викладач в м. Вишневе
Нарміна з англійською на “ти”. До роботи в O’key рік жила в США, брала участь у програмі FLEX, працювала у міжнародних компаніях. Має диплом магістра права ПВНЗ “Європейського університету” і досвід викладання понад 12 років. Працюючи в O’key з 2017 р. вже має міжнародні сертифікати TKT Modules 1 і 2. Нарміна закохана у викладання та англійську. На уроках ви відчуєте дружню, теплу атмосферу і з нетерпінням чекатимете наступних занять.
Марина
Викладач в м. Київ
Улюблениця наших юних студентів, з досвідом роботи понад 3 роки. Має диплом вчителя англійської мови та літератури і філолога-германіста ЖНУ. Активно готується до здачі міжнародних екзаменів ТКТ. На заняттях Марини весело та цікаво, а на її Speaking Clubs краще записуватися заздалегідь - бажаючих провести час позитивно і з користю завжди багато! Щирі посмішки і жага до знань - це те, що мотивує Марину вдосконалювати свої професійні якості.
Віта
Викладач в м. Вишневе
Професійна і позитивна, з досвідом роботи понад 8 років. Має міжнародний сертифікат TKT Module 1, Module 2 і диплом перекладача НАУ. Для Віти бути вчителем - означає ставати кращою людиною. Спокійна та сприятлива атмосфера на її занятті допоможе з легкістю поринути у вивчення англійської мови. Віта відкрита до всього нового: знайомствам, знань, підходам і методам викладання. За 5 років роботи в O’key Віта завоювала любов та повагу багатьох студентів.
Марія
Викладач в м. Боярка
Один із найдосвідченіших викладачів нашої школи: працює понад 20 років у сфері англійської. Має диплом вчителя англійської та іспанської мови і зарубіжної літератури КНЛУ. Працюючи в O’key понад 2 роки вже отримала міжнародні сертифікати TKT Modules 1 і 2. Для Марії основною причиною вибору цієї професії стала безмежна любов до англійської. Адже, що може приносити більше радості і мотивації, аніж допомога студентам у досягненні їх цілей та задач?
Наталія
Викладач в м. Вишневе та м. Київ
Яскрава та енергійна, з досвідом роботи понад 3 роки. Має диплом менеджера якості освіти та міжнародні сертифікати ТКТ Modules 1 і 2. Для Наталі ведення заняття виключно англійською, незалежно від рівня і віку, - гарантія успіху студента. “Приємно спостерігати за радістю учнів, коли вони пояснюють, розповідають, доводять щось і раптом помічають, що легко і невимушено говорять англійською”. Подібні ситуації є сильною мотивацією для Наталі.
Олександра
Викладач в м. Вишневе
Один із нових викладачів у школі O’key, з досвідом роботи понад 2 роки. Має диплом філолога англійської та іспанської мови. Активно бере участь у тренінгах по підвищенню кваліфікації та підготовці до міжнародних екзаменів ТКТ. Робота для Саші - можливість зустріти цікавих людей, обговорювати важливі теми, ділитися думками, знаннями та емоціями. Застосовуючи сучасні методики навчання, Саша перетворює вивчення мови в досвід сповнений позитивною енергією і натхненням.
Ольга
Викладач в м. Київ
Один із нових викладачів у школі O’key з досвідом роботи понад 3 роки. Має диплом філолога, перекладача і викладача англійської і німецької мови НПУ ім. М.П. Драгоманова. У березні 2019 виграла в конкурсі вчителів англійської мови поїздку в Афіни (Греція), де пройшла міжнародний курс і сертифікацію по методиці викладання. Для Ольги основною мотивацією є любов до мови і викладання, а позитивний фідбек студентів дає поштовх до безперервного самовдосконалення.
Asset 3 Asset 2 Generated by Fontastic.me Asset 1 67b260