КОМАНДА O’KEY

Дар'я
Співвласниця
O'key English School і York English School
В першу чергу, я - вчитель, і тільки потім - співвласниця шкіл. Якісно навчати англійській мові - це моя мета, хобі та найулюбленіша робота.
Працюючи з носіями мови, маючи досвід підготовки студентів до IELTS та TOEFL, навчаючись на міжнародних курсах та отримавши FCE, CAE, CPE, CELTA та DELTA, я і Скотт вирішили передати знання та досвід нашим викладачам, які з любов'ю передадуть їх студентам.
Scott
Співвласник
O'key English School і York English School
I began my English teaching journey in the forests of Cambodia over 20 years ago. Having taught in several countries around the world, I can say that the ‘desire and passion’ to learn is a constant of all students,
no matter the country or background.
After 10 years in Ukraine, I am not only a teacher, but also a director of two schools, a trainer for my school teachers, and a student consultant for studying abroad.
Софія
Адміністратор
Привіт! Я саме та, хто допомагає тобі підібрати найзручніший графік, консультує та підтримує на кожному етапі навчання в школі O'key.
Я неймовірно щаслива бути частиною команди, яка щодня працює над тим, аби закохати вас в англійську та зробити процес навчання максимально комфортним.
Любимо свою роботу і студентів
Постійно
розвиваємося
Творчі, цікаві люди

Ласкаво просимо!

Катерина
Викладач в м. Вишневе
Вміє знайти підхід до кожного студента. Працює в O’key понад 5 років. Має міжнародні сертифікати TKT Modules 1 і 2 та диплом перекладача англійської і німецької мови ПДУ ім. Т.Г. Шевченка. Для Каті викладання - джерело натхнення. Основні причини відданості професії: любов до англійської, можливість ділитися своїми знаннями зі студентами та щирі “Я щаслива, що Ви мій викладач!” та “Ви не просто мій вчитель, Ви ще й мій друг”.
Віта
Викладач в м. Вишневе
Професійна і позитивна, з досвідом роботи понад 8 років. Має міжнародний сертифікат TKT Module 1, Module 2 і диплом перекладача НАУ. Для Віти бути вчителем - означає ставати кращою людиною. Спокійна та сприятлива атмосфера на її занятті допоможе з легкістю поринути у вивчення англійської мови. Віта відкрита до всього нового: знайомствам, знань, підходам і методам викладання. За 6 років роботи в O’key Віта завоювала любов та повагу багатьох студентів.
Наталія
Викладач в м. Вишневе
Яскрава та енергійна, з досвідом роботи понад 4 роки. Має диплом менеджера якості освіти та міжнародні сертифікати ТКТ Modules 1, 2 і 3. Для Наталі ведення заняття виключно англійською, незалежно від рівня і віку, - гарантія успіху студента. “Приємно спостерігати за радістю учнів, коли вони пояснюють, розповідають, доводять щось і раптом помічають, що легко і невимушено говорять англійською”. Подібні ситуації є сильною мотивацією для Наталі.
Юлія
Викладач в м. Вишневе
Талановита і уважна викладачка, з досвідом роботи понад 3 роки. Була міжнародним волонтером (EVS): проводила заняття та розмовні клуби в Польші. Зараз активно готується до здачі міжнародних екзаменів ТКТ та САЕ. Юлія нещодавно приєдналася до нашої команди, але вже завоювала довіру своїх студентів.
Asset 3 Asset 2 Generated by Fontastic.me Asset 1 67b260