Кваліфікація наших викладачів

 

Команда O’key School вважає, що знати англійську не достатньо для якісного викладання! Так-так, ви правильно прочитали. 

Викладач має не просто знати англійську, а вміти ефективно навчити студента: зрозуміло пояснити тему не використовуючи рідну мову, розговорити сором’язливого студента, знайти підхід чи підібрати цікаві завдання, які будуть актуальними саме для цієї групи.

Справжній викладач постійно кидає собі виклики, прискіпливо готується до занять, вчиться новому, аналізує заняття шукає підходи, вдосконалює свою англійську та методику викладання і, звісно, любить англійську та свою роботу. 

Для будь-якого вчителя дуже важливо підтвердити свою кваліфікацію міжнародними сертифікатами. У цій статті детальніше розкажемо про сертифікати, якими володіють наші викладачі.

Що таке FCE і ТКТ?

Іспит FCE належить до групи тестів Cambridge ESOL – English for Speakers of Other Languages. Відповідає рівню Upper-Intermediate (B2 за шкалою CEFR). Успішна здача цього екзамену свідчить про володіння англійською на достатньому, для вільного спілкування, рівні. Отримання сертифікату FCE – перший крок до здачі екзамену CPE (рівень C2 за шкалою CEFR).

ТКТ (Teaching Knowledge Test) — це екзамен для вчителів, який перевіряє вміння навчати. Наявність цієї міжнароднї кваліфікації дає можливість підтвердити свою компетентність і працювати в будь-якій країні світу. Екзамен можна здати лише у сертифікованих центрах, а перевіряють тест виключно в Кембриджі. ТКТ складається з трьох основних і двох додаткових модулів (ТКТ Young learners і ТКТ Content and Language Integrated Learning).

Далі детальніше розкажемо про сертифікати, якими володіють наші викладачі.

TKT Module 1: цей модуль тестує знання загальних термінів і концепцій викладання англійської мови. 

TKT Module 2: перевіряє вміння планувати заняття і доцільно використовувати навчальні матеріали на занятті.

TKT Module 3: цей модуль тестує вміння організувати роботу в класі, розуміння ролі викладача у освітньому процесі, вміння планувати і проводити заходи та інтерактивні заняття. На екзамені оцінюють навички аналізувати і грамотно виправляти помилки студента, володіння мовою і вміння адаптуватися до рівня студента, оцінювати відповіді учнів та давати рекомендації.

TKT Young Learners: цей екзамен створений для викладачів, які навчають дітей віком від 6 до 12 років. Тестує навички роботи з дітьми, планування уроків для дітей і принципи їх навчання. 

Максимальний результат — Band 4, мінімальний — Band 1

Ми дуже пишаємося тим, що наші викладачі розуміють – справжній викладач ніколи не перестає навчатися!

Asset 3 Asset 2 Generated by Fontastic.me Asset 1 67b260