10 серіалів для покращення англійської

 

Ловіть 10 серіалів, які не тільки не залишать вас байдужими, а й допоможуть з вдосконаленням вашого рівня англійської мови. Приємного перегляду!

 

Atypical

 

 

Ця душевна комедія розповідає про Сема, підлітка з аутизмом, який вирішив, що готовий до романтичних стосунків. Щоб почати зустрічатися і знайти кохання, Сему потрібно бути більш незалежним. Це рішення спонукає його маму на зміни її власного життєвого шляху. Вона та інша частина сім’ї Сема, сестра і батько, який шукає кращого розуміння свого сина, мають пристосуватися, щоб змінитися і дослідити, що означає бути “нормальним”.

 

Рівень: Intermediate +

Сезон(ів): 3 (28 серій)

Тривалість серії: 30 хвилин

Обмеження за віком: 13+

 

Stranger Things

 

 

Американський науково-фантастичний серіал, створений братами Даффер. Дія серіалу розгортається в 1980-х роках у вигаданому місті Хоукінс, штат Індіана. Перший сезон серіалу розповідає про події, що сталися в листопаді 1983 року: з секретної урядової лабораторії збігає дівчинка, що володіє супер-здібностями, і в той же час таємничим чином зникає хлопчик, а його мати, друзі і шеф місцевої поліції починають пошуки зниклого.

 

Рівень: Intermediate + (fast speech)

Сезон(ів): 3 (25 серій)

Тривалість серії: 50 хвилин

Обмеження за віком: 13+

 

I am not okay with this 

 

 

Досить новий американський серіал на Netflix, заснований на коміксі Чарльза Форсмана. Серіал розповідає про життя і дорослішання 17-річної “нудної білої дівчини” – Сідні Новак, чий батько, воєнний у минулому, наклав на себе руки. У Сідні починають проявлятися супер-здібності, якими вона вчиться користуватися і в результаті дізнається, чому її батько покінчив життя самогубством. 

 

Рівень: Pre-Intermediate +

Сезон(ів): 1 (7 серій)

Тривалість серії: 20 хвилин

Обмеження за віком: 16+

 

The A word

 

 

Британські кінематографісти обрали для міні-серіалу “Слово на букву А” складну і проблемну тематику аутизму. Так, тема зовсім невесела, однак яка сім’я у 6-річного Джо! Майже ніхто не зневірений через проблеми дитини, привід для сварки – один: як зробити життя Джо веселим і насиченим. 

“Слово на букву А” – розкриває аутизм на високому рівні позитивності і доброзичливості, а бонусом буде відмінний музичний смак Джо. 

 

Рівень: Upper – Intermediate + (difficult accent)

Сезон(ів): 2 (12 серій)

Тривалість серії: 60 хвилин

Обмеження за віком: 14+

 

Big Bang Theory 

 

 

Два молоді талановиті фізики Шелдон Купер і Леонард Хофстедтер – типові представники гік-культури. Вони захоплюються коміксами, фантастичними серіалами, настільними іграми і не уявляють себе без науки. Однак, їх відлюдькувате життя у квартирі міста Пасадена, штат Каліфорнія, починає змінюватись, коли до квартири навпроти заселяється офіціантка і акторка на початку кар’єри, Пенні.

 

Рівень: Upper-Intermediate + (fast speech/scientific language)

Сезон(ів): 12 (багато:)

Тривалість серії: 20 хвилин

Обмеження за віком: 14+

 

Suits 

 

 

Американський драматичний телесеріал, дії якого відбуваються у вигаданій юридичній фірмі в Нью-Йорку. Сюжет серіалу заключається в тому, що успішний юрист Гарві Спектер найняв собі у помічники Майкла Роса, який не відвідував юридичну школу. 

 

Рівень:  Upper-Intermediate + (fast speech/law language)

Сезон(ів): 7 (багато)

Тривалість серії: 40 хвилин

Обмеження за віком: 18+

Gilmore Girls

 

 

Захоплюючий культовий серіал, з елементами комедії і драми, присвяченого життю матері і доньки. Їх взаємини просто ідеальні. Вони не лише близькі родички, але і кращі подруги: підтримують у важку хвилину і є напарницями у всіх проблемах та радощах, які зустрічаються їм на непростому життєвому шляху, сповненому драм, тяжких переживань, сміху, сліз, зрад і любові.

 

Рівень:  Upper-Intermediate + (fast speech)

Сезон(ів): 7 (багато)

Тривалість серії: 40 хвилин

Обмеження за віком: 15+

 

Being Erica

 

 

Головна героїня, Еріка, вважає себе повною невдахою. Її звільнили з роботи, особисте життя не складається, окрім того, у неї складні стосунки з родиною. Вона вважає, що це все – результат неправильних життєвих рішень у минулому. Одного “прекрасного” дня Еріка потрапляє до лікарні, де знайомиться із загадковим Доктором Тотом, який запевняє що може допомогти їй. 

Серіал сповнений мудрими цитатами на всі випадки життя. 

 

Рівень: Intermediate +

Сезон(ів): 4 (49 серій)

Тривалість серії: 45 хвилин

Обмеження за віком: 15+

 

Orange is the new black 

 

 

Сюжет серіалу будується навколо Пайпер Чапман, молодої жінки з благополучної сім’ї, яка живе у Нью-Йорку. Пайпер запроторюють до жіночої в’язниці на 15 місяців за пособництво її екс-коханій Алекс Воуз, яка займалася контрабандою наркотиків. Несподіване і раптово висунуте звинувачення завдає шкоди її стосункам з нареченим, родиною і друзями. У в’язниці Пайпер знайомиться з цікавими жінками, які мають складну долю, і зустрічає свою колишню, яка також відбуває покарання тут.

 

Рівень: Upper-Intermediate (fast speech, slang)

Сезон(ів): 6 (91 серій)

Тривалість серії: 40 хвилин

Обмеження за віком: 18+

 

Broadchurch 

 

 

Серіал для любителів хорошого детективу. Спекотного липневого ранку, у розпал туристичного сезону, в дорсетському містечку під назвою Бродчерч пропадає 11-річний школяр Денні Латимер. Коли тіло Денні знаходять під мальовничими скелями, які оточують місто, протилежності стикаються. І Міллер – офіцер місцевої поліції, і Харді – детектив-інспектор, мають намір розв’язати загадку вбивства Денні. Коли новина про злочин розлітається по місту, запускається ланцюгова реакція, а увага всієї країни буде прикута до Бродчерча, його жителів та їх секретів.

 

Рівень: Upper-Intermediate + (fast speech, accent)

Сезон(ів): 3 (24 серії)

Тривалість серії: 45 хвилин

Обмеження за віком: 16+

 

Chernobyl

 

 

Міні-серіал “Чорнобиль” від НВО – про аварію на Чорнобильській АЕС, ліквідацію наслідків і розслідування причин аварії. Творці міні-серіалу хотіли розказати широкій аудиторії про катастрофу і висвітлити такі проблеми, як обман і пропаганда. Аби міні-серіал не був сухим перекладом історичних подій, творці додали художні допущення – поряд з реальними історичними особами у серіалі є вигадані і збірні персонажі, які уособлюють багатьох учасників ліквідації аварії.

 

Рівень: Upper-Intermediate (fast speech, scientific language)

Сезон(ів): 1 (5 серій)

Тривалість серії: 45 хвилин

Обмеження за віком: 18+

 

The Newsroom

 

 

“Служба новин” – теплий і захоплюючий серіал, про переживання, співчуття і стовідсоткове залучення глядача. 

Історія розповідає про закулісне життя популярної програми новин. Програма вигадана, але висвітлені події – реальні. Реальні події в серіалі відстають приблизно на рік від виходу сезонів. Під час перегляду дивуєшся через те, як швидко забуваються важливі події / новини. 

Шоу постійно тримає в напрузі словесного екшену. Діалоги – основна серіальна фішка.

 

Рівень: Upper-Intermediate (fast speech)

Сезон(ів): 2 (25 серій)

Тривалість серії: 30 хвилин

Обмеження за віком: 15+

 

Being human (USA)

 

 

Драматичний серіал розповість про життя трьох сусідів, які намагаються співіснувати у одному домі, одночасно борючись зі своїми темними сутностями. Один із них – вампір – працює санітаром у лікарні. Він раніше славився тим, що був доволі кровожерливим серед своїх товаришів, однак, прийняв рішення відмовитися від вживання людської крові. Дається це йому вкрай нелегко. Другий герой – хлопець, який при всій своїй покірності виявляється перевертнем. Він покинув сім’ю, аби захистити її від самого себе. Боротися зі своєю сутністю у нього також не виходить. Третій герой – привид, дівчина Саллі, бачити яку можуть не всі. 

 

Рівень: Intermediate + (fast speech)

Сезон(ів): 3 (52 серій)

Тривалість серії: 45 хвилин

Обмеження за віком: 15+

 


Asset 3 Asset 2 Generated by Fontastic.me Asset 1 67b260