Підготовка до ЗНО 2020

Щороку учні 11 класу складають зовнішнє незалежне оцінювання. Для кожного школяра цей період насичений навчанням та репетиторами.

Підготовка до іспитів — це завжди важко, особливо важко готуватися самому. Що вже говорити про ЗНО з англійської мови …

У 2018 році в Україні додали ще один розділ в іспиті з англійської мови — аудіювання. Тепер школярам потрібно мати достатній словниковий запас, знати та правильно використовувати граматичні структури, та ще й швидко сприймати на слух!

Так, завдання не з простих, але разом з O’key English School будь-який школяр, який володіє рівнем не нижче Pre-Intermediate, зможе легко підготуватися до даного іспиту!

Ми створили ефективний план занять з навчальними матеріалами Exam Booster від Cambridge, розробленими спільно українськими та іноземними фахівцями. Ці книги написані англійською мовою, що допоможе школярам поринути в атмосферу з першої хвилини занять.

Професійні викладачі мережі шкіл «O’key» зроблять підготовку до іспиту не просто ефективною, але і цікавою! Готуйтеся до ЗНО з англійської мови зі своїми друзями, скориставшись нашою унікальною пропозицією — підготовка до ЗНО в групі до 6 осіб!

 

68 занять. 34 тижні. 6 осіб в групі. 3 години на тиждень. Що може бути простіше?

Заняття проводяться англійською мовою, що також тренує сприйняття на слух. Вартість одного заняття – 150 грн. Оплата занять здійснюється за місяць.

 

Найближчі запуски груп:

м.Вишневе – 13 вересня

Графік: Вівторок / П’ятниця на 16:00

 

Хочеш з нами? Телефонуй або пиши нам прямо зараз!

Школа англійської мови O’key – вдосконалюй англійську разом з нами!

Asset 3 Asset 2 Generated by Fontastic.me Asset 1 67b260