Англійська для дорослих

Англійська для дорослих

Англійська для дорослих охоплює всі рівні підготовки і поступово та впевнено доводить володіння іноземною до досконалості. Для дорослих ми пропонуємо індивідуальні заняття та заняття в невеликих групах до 5 студентів. Запишіться на безкоштовне тестування для визначення рівня ваших знань в одній з наших шкіл, оберіть зручний графік для відвідування занять та розпочинайте навчання

Детальніше

Англійська для дітей

Англійська для школярів — ми пропонуємо різні програми для учнів молодших 1-4 класів та середніх 5-11. Школярі можуть відвідувати заняття в невеликих групах або індивідуальні заняття. Заняття в групах проводяться 2 рази на тиждень по 60 хвилин. Розклад індивідуальних занять ми пропонуємо в залежності від ваших побажань та потреб, курс занять підбираємо в залежності від рівня знань дитини та віку.

Детальніше
Англійська для дітей

Тривалість курсів

Тривалість кожного курсу залежить від рівня знань студента та від спеціалізації курсу.

  • Книги «Fly High» — 1,2,3 (курс для дітей 1-4 класів) — всі курси тривають 7,5 місяців +/- 2 тижні враховуючи свята (за умови, що заняття 2 рази на тиждень).
  • Книги «Family & Friends» — 1,2,3,4,5 (курс для дітей 1-4х класів) — всі курси тривають 7,5 місяців +/- 2 тижні враховуючи свята (за умови, що заняття 2 рази на тиждень ).
  • Книги «Prepare» — 1,2,3,4,5,6 (курс для дітей 5-11х класів) — всі курси тривають 7,5 місяців +/- 2 тижні враховуючи свята (за умови, що заняття 2 рази на тиждень ).
  • Книги «English File» (курс для дорослих) — Starter (6 місяців +/- 2 тижні), Elementary, Pre-Int, Int, Upper-Int (7 місяців +/- 2 тижні) (за умови, що заняття 2 рази в тиждень по 90 хвилин).
  • Якщо заняття проходять індивідуально або в групі за інтенсивною програмою, курс скорочується приблизно від 2 тижнів до місяця.